Фермер привіз на ярмарок 8 ящиків яблук по 7 кілограмів у кожному і 3 ящики моркви по 7 кіло?


Ответы на вопрос

Отвечает Абдульманов Камиль.

Ответ:

Він привіз 56 кг яблук і 21 кг моркви. Всього: 77 кг.

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти кількість кілограм нам треба кількість кілограм у ящику помножити на кількість ящиків.

8*7=56

3*7=21

Разом: 56+21 = 77 (кг)