Знайдіть а23 арефметичної прогресії, якщо a1=2, d=-3​дуже срочно, допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Анриета.

Ответ:

a₂₃=-64

Пошаговое объяснение:

aₙ=a₁+(n-1)d

a₂₃=a₁+(23-1)d=a₁+22d

a₂₃=2+22*(-3)=2-66=-64