Спростіть вираз та обчисліть його значення 0,2(7,5m-3,5)-3,5(0,2m+n) якщо m=5;n=3,5


Ответы на вопрос

Отвечает Горелова Катя.

0,2(7,5m-3,5)-3,5(0,2m+n)=0,8m-0,7-3,5n

якщо m=5,n=3,5,то 0,8m-0,7-3,5n= -8,95

Отвечает Щербина Алексей.

Ответ:

-8,45

Пошаговое объяснение:

0.2(7.5m-3,5)-3,5(0,2m+n) = 1,5m - 0,7 - 0,7m - 3,5n = 0,8m - 3,5n - 0,7

Підставляємо:

0,8 * 5 - 3,5 * 3,5 - 0,7 = 4 - 12,25 - 0,7 = -8,45