З одного міста в протилежних напрямках одночасно ви їхали два автомобілі. Швидкість одного з них

дорівнює 83,5 км/год, що на 7,8 км/год бiльше, ніж швидкість iншого. Яка відстань буде між ними через 4,5 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошникова Вероника.

Ответ:

716,4 км расстояние между ними через 4,5 часа

Пошаговое объяснение:

1. 83,5 - 7,8 = 75,7 (км/ч) скорость второго автомобиля

2. 83,5 + 75,7 = 159,2 (км/ч) скорость удаления друг от друга

3. 159,2 * 4,5 = 716,4 (км) расстояние между ними через 4,5 часа