3. Чому дорівнює добуток 1000 множників, кожний з яких дорівнює -1?


Ответы на вопрос

Отвечает Куркина Лена.

Ответ: -1000

Пошаговое объяснение:

-1+(-1)+(-1)+...(-1)- {тысячу раз }=-1*1000=-1000