Будь ласка допоможiть Слон за 30 с долає 60 м, а швидкість руху лева на 11 м/с більша. Який шлях

подолає лев за 9 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Потонейко Аля.

Дано:

Слон- S1=60м t1=30с U1=?=x

Лев-   S2=?       t2=9c.  U2=x+11 

Де S-відстань(шлях);

      t-час

      U-швидкість

Розв’язання:1) знайдемо U1(швидкість слона)

U1=x=S:t=60:30=2 (м/с)


2) знайдемо U2(швидкість лева)

U2=x+11x=2 (м/с)

U2=2+11=13 (м/с)

3) знайдемо S2

S=U•t=13•9=117 (м)

Відповідь: 117 м