) Знайдіть кути трикутника, якщо зовнішні кути трикутника пропорційні числам 3:4:5.(повне обяснення)


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Саша.

Ответ:

перший = 90 другий = 60 третій=30

Пошаговое объяснение:

x3+x4+x5=360

x12=360

x=30

x1=90,x2=120,x3=150

Перший кут = 180-90=90

другий кут= 180-120=60

третій = 180-150=30