Обчислити площу трикутника, сторона якого дорівнює 30 см, а висота, що до неї проведена - 5 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

75

Пошаговое объяснение:

S=1/2*ah=30×5×1/2=75