скільки моль карбон IV оксиду можна отримати при згоранні етанолу 500 г масова частка домішок в

етанолі - 15%​.( Очень срочно надо)

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владик.

Ответ:

18.4 моль

Объяснение:

2С2H5OH + 6O2 ⇒ 4CO2 + 6H2O

m(дом.(С2H5OH)) = 500г

m(C2H5OH) = 500* 0.85 = 425 г

v(C2H5OH) = 425/46 = 9.2 моль

2v(спирт) = 4v(CO2), то есть в 2 раза больше ⇒ 9.2*2 = 18.4