Сума двох чисел дорівнює 13,5. Знайти ці числа якщо одне з них у 2 рази більше за друге


Ответы на вопрос

Отвечает Козубенко Матвей.

Ответ:

1 число - 4.5

2 число - 9

Пошаговое объяснение:

х - перше число

2х - друге число

х + 2х = 13.5

3х = 13.5

х = 135\30

х = 4.5 - перше число

2х = 2*4.5=9 - друге число

9+4.5 = 13.5