Спростіть вираз 3,58a+0,02a +46 і знайдіть його значення, якщо a= 1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Войтюк Костя.

Відповідь:

3,58a + 0,02a + 46 = a(3,58 + 0,02) + 46 = 3,6a + 46 = 3,6 * 1,5 + 46 = 5,4 + 46 = 51,4 = 51\frac{2}{5}