За 5 год автомобіль проїхав 387км яку відстань подолає автомобіль за 8 годин якщо рухається з такою

самою швидкість

Ответы на вопрос

Отвечает Абелян Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)387:5=77,4(км/год)-швидкість автомобіля

2)77,4*8=619,2(км)