Звести подібні доданки 9a-7+5a


Ответы на вопрос

Отвечает Сараева Ольга.

Відповідь:

14а-7

Покрокове пояснення:

щоб звести подібні доданки,потрібно найти числа з одинаковою буквеною частиною,та додати їх коофіціенти[ числа] переписавши букву
в виразі 9a-7+5a
потрібно зложити числа з частиною "а",тобто 9а+5а= (9+5)+а=14а
в ітозі получаємо 14а-7