задача Артем заощадив 83 цілих 50/100грн і віришив купити подарунок для улюбленої сестрички в

невиликому магазині. Він придбав прикрасу для волося за 37 цілих 90/100грн скільки грошей залишилося в артема​

Ответы на вопрос

Отвечает Видрашку Влад.

Ответ:

83\frac{50}{100} - 37\frac{90}{100} = 45\frac{60}{100}

Пошаговое объяснение: