Виконай скорочений запис розв'язання добутків. 116•8=?, 235•4=?, 118•7=?, 134•5=?, 142•6=?


Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.
116*8=928;235*4=940;118*7=826;134*5=670;142*6=852.