Чому дорівнює сума кутів правильного 15 -кутника .знайдіть його периметр​


Ответы на вопрос

Отвечает Расторгуева Марина.

Пошаговое объяснение:

а=(180*13)/15=156° де а - це кут многокутника

сума становить 156*15=2340°