Спрости вираз: 8х – 4(2х – 5) срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Шейна Никита.

Ответ:

8х – 4(2х – 5)=8x-8x+20=+20

Пошаговое объяснение:

Перша дія це розкривання дужок -4 перемножити на кожне число в дужках .Друга дія це додавання подібних доданків 8х+(-8х)=0, тоді залишається 20