Літак за 2 год пролетів над океаном 1600 км. Це в 100 разів більше, ніж за цей час проплив кит. З

якою швидкістю плив кит?​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Анастасия.

Ответ:

1600:2=800(км/час)скорость самолёта

800:100=8(км/час)скорость кита

ответ :8км/час

пж дай каронку

Отвечает Наливайко Вика.

Відповідь:

1)1600:2=800(км)-за 1 год літак.

2)800:100=8(км)-кит за 1 год.

Відповідь:8км 1 год-швидкість кита.

Покрокове пояснення:

))))