Склади й розв'яжи задачу за к у 2 бідонах — ?, по 18 л у 3 бідонах — ?, по 16 л.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуменная Наталья.

Ответ:

де помістится більше рідини у 2 бідонах по 18 літрів чи у 3 бідонах по 16 літрів? на скільки літрів більше вмістится?

у 2 бідонах-?, по 18 літрів

у 3 бідонах-?, по 16 літрів

1) 18•2=36 (л)- у 2 бідонах

2) 16•3=48 (л) - у 3 бідонах

3) 48-36=12(л)

Відповідь: на 12 літрів більше помістится рідини у 3 ьідонах по 16 літрів.