Спростіть вираз 5(-1,4а+3)-(1-2,5а)-4(0,8а+3) і обчисліть його значення при а=5/7 Зайки помогитее

срочноо

Ответы на вопрос

Отвечает Жовнерчук Макс.

Ответ:

-3,5

Пошаговое объяснение:

5(-1,4а+3)-(1-2,5а)-4(0,8а+3) при а = 5/7

5(-1,4а+3)-(1-2,5а)-4(0,8а+3) = -7а + 15 - 1 + 2,5а - 3,2а - 12 = 2 - 7,7а

2 - 7,7 * 5/7 = 2 - 77/10 * 5/7 = 2 - 11/2 = 2 - 5,5 = -3,5