Знайди площу прямокутника, якщо його ширина 9см, а довжина - у 5 разів більше ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ

ЛАСКА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Глимов Тимерхан.

S=a*b

a - ширина

b - довжина

b=a*5=9*5=45 cм

S=9*45=405 см²

Отвечает Иванова Юля.
S=a*b

a - ширина

b - довжина

b=a*5=9*5=45 cм

S=9*45=405 см²