у 5 коробках 30 олівців, порівну в кожній. Скільки олівців можна розкласти у 8 коробок, якщо в

кожну коробку класти на 2 олівці менше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Ульяна.
1)30/5=6(ол.)- в одній коробці
2)6-2=4(ол.)
3)4*8=32(ол.)-у восьми коробках.