Площа прямокутника дорівнює 13,02м²,а його ширина 3,1 м. знайди периметр прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Сибирёва Яна.

Відповідь:

1) 3,1 * 2= 6,2(м)- загальна довжина;

2) 13,02 : 6,2= 2,1(м)- загальна ширина

P= 6,2 + 2,1= 8,3(м)