Бджола має 5 очей, а коник - 2 ока. Скільки всього очей у 5 бджіл і трьох коників?


Ответы на вопрос

Отвечает Акрамов Рафаэль.

Ответ:

всього очей у бджіл і у коників 31 око

Пошаговое объяснение:

1) 5×5=25(оч)- всього очей у бджіл

2) 3×2=6 (оч)- всього очей у коників

3) 25+6=31(оч)- разом очей