Знайдіть значення виразу 4*(2,3*×+1,7y)+1,3*(0,4×-0,y,якщо ×=2;y=3


Ответы на вопрос

Отвечает Нехай Анастасия.
Ответ:
2,От(3•х
(2,3•х+1,73)+1,3•(0,4•(-0))=9,7
1)2,3•2=4.6
2)1,7•3=5,1
3)4,6+5,1=9,7
4)0,4•0=0
5)1,3•0=0
6)9,7+0=9,7