Допоможіть! У Незнайка було 2 цілих яблук. 8 половинок і 12 четвертинок. Скільки всього було яблук?

Який скорочений запис?

Ответы на вопрос

Отвечает Шабуневский Сергей.

Відповідь:

1) 8 : 2 = 4 ( ябл) 2) 12 : 4 = 3 (ябл)3) 2 + 4 + 3 = 9 ( ябл) - всього Відповідь : 9 яблок було у Незнайки.

Покрокове пояснення: Було- 2 цілих ябл

8половинок

12 четвертинок

Знайти:Всього яблук