ДОПОМЖІТЬ!!!!!!7 класОбчисліть масову частку Оксигену у калій сульфаті K2SO4


Ответы на вопрос

Отвечает Васин Саша.
Ответ:
37%

7%Объяснение:
Дано
K2SO4
Знайти
W(O)

Mr(K2SO4)=78+32+64=174
W(O)=4*16/174*100%=37%