Знайти чотири перші члени геометричної прогресії (bn) якщо b1=-2; q=-3.


Ответы на вопрос

Отвечает Куропата Максим.

Ответ:

b1 = -2

b2 = 6

b3 = -18

b4 = 54

Пошаговое объяснение:

Формула n-го члена геометрической прогрессии:

bn  = b1 \times  {q}^{n - 1}

b2 = ( - 2) \times  {( - 3)}^{2 - 1}  = ( - 2) \times ( - 3) = 6

b3 = ( - 2) \times  {( - 3)}^{3 - 1}  = ( - 2) \times 9 =  - 18

b4 = ( - 2) \times  {( - 3)}^{4 - 1}  = ( - 2) \times  {( - 3)}^{3}  = ( - 2) \times ( - 27) = 54