Велосипедист їхав 1 год зі швидкістю 15,2 км / год, 0,5 год зі швидкістю 15 км/год і ще 0,5 год

кістю 13,8 км/год. Знайдіть середню швидкість велоси- педиста. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Садовников Влад.

Ответ:

14.8 км/ч

Пошаговое объяснение:

(15.2*1+15*0.5+0.5*13.8)/(1+0.5+0.5)=(15.2+7.5+6.9)/2=29.6/2=14.8(км/ч)