Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 16 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 730 км. Визнач швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 5 год після виїзду. срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Рычкова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Автобус = х км/ч

Грузовик = х + 16 км/ч

(х + х + 16) * 5 = 730

2х + 16 = 730 : 5

2х + 16 = 146

2х = 146 - 16

2х = 130

х = 130 : 2

х = 65

Автобус = (х) = 65 км/ч

Грузовик = (х + 16) = 65 + 16 = 81 км/ч