Катер ішов 2,6 години проти течії річки і 1,6 години за течією. Яку відстань пройшов катер за цей

час, якщо швидкість течії дорівнює 1,9 км/год, а власна швидкість катера - 27,3 км/год? ДОПОМОЖІТЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петкова Настя.

1)27,3-1,9=25,4

2)27,3+1,9=29,2

3)25,4×2,6=66,04

4)29,2×1,6=46,72

5)66,04+46,72=112,76