Допоможіть рівняння розв'язати!!!! 2.73 : (0.18+5х) = 3.5Але якщо можна з діямиДам 15 балів!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.
2,73:(0,18+5х)=3,5
0,18+5х=2,73:3,5
0,18+5х=0,78
5х=0,78-0,18
5х=0,6
х=0,6:5
х=0,12