Число -6 є коренем рівняння x^2 + bx − 6 = 0. Знайдіть другий корінь і Значення b.


Ответы на вопрос

Отвечает Прохорчук София.

x_1x_2 =  c \\ x_1 + x_2 =   - b \\  \\  - 6 \times x_2 =  - 6 \\  - 6 + x_2 =  - b \\  \\ x_2 = 1 \\  6  - 1 = 5

 {x}^{2}  + 5x - 6 = 0