Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 56,4 і 4 год зі шв 62,7 км год знайдіть середню шв авто


Ответы на вопрос

Отвечает Гладько Инга.

3•56,4= 169,2

4•62,7=250,8

169,2+250,8= 420:7= 60км/год

в мене є ще одна думка

56,4 +62,7=119,1

3+4=7

119,1:7=17,014 км/год