2. Обчисли площу повної поверхні циліндра, висота якого 5 см, а радіус основи- 4 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S = sьок + 2 s ocн

S бок = 2пRh = 6,28 *4*5 = 6,28*20 = 125,6 см2

2S осн = 2 ПR^2 = 6,28 * 16 = 100,48 см2

Итого 100,48+125,6 = 226,08 см2