Середнє арефмитичне двох чисел дорівнює 69. Знайти ці числа, якщо одне з них на 15 менше за друге.

БИСТО хех (ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Язгуль.

Середнє арифметичне чисел - це їх сума поділена на їх кількість.

Нехай, одне з чисел - це х, а друге х-15. тоді, складемо рівняння

(х+х-15)/2=69

2х-15 = 138

2х = 153

х= 76,5

Отже перше число 76,5, а друге 76,5 - 15 = 61,5

Відповідь : 76,5 та 61,5