З одного залізничного вокзалу вирушили у протилежних напрямках два потяги швидкість першого потяга

85 км/год,та другого на 10 менша. Яка відстань буде між потягами через 5 год. Після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Ясвина Лиза.

Ответ:

800 км

Пошаговое объяснение:1)85-10=75

2)85*5=425    3)75*5=375    4)425+375=800 км

Отвечает Лівий Олег.

Ответ:

1)85-10=75-швидкість другого потяга

2)85*5=425(км)-проїхав перший потяг

3)75*5=375(км)-проїхав другиї потяг

4)425+375=800(км)-відстань між потягами

Пошаговое объяснение:

Відповідь:відстань міз потягами 800 км