Даю 100 балів Побудувати в одній координатній площині графіки рівнянь x+y=3 і 2х+5у=3,знайти

координати точки їх претину. Перевірити що знайдена пара чисел є розв'язком кожного з данних рівнянь​​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Арина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:



Отвечает Обоимов Александр.

Ответ:

строим

y=3-x - по двум точкам (3;0) и (0;3)

y=\frac{3}{5} - \frac{2}{5}*x по двум точкам (0;\frac{3}{5}) и (1.5;0)

Для того чтобы быстро найти точки для построения прямой или x=0 и вычисляете y или y=0 и вычисляете x.

пересечение

(4; -1)

проверим

4-1=3

2*4+5(-1)=3

Все хорошо.