2/3-(1/12-5/6) помогите Розкрийте дужки та обчисліть


Ответы на вопрос

Отвечает Кузькин Роман.

Ответ:

1 5/12

Пошаговое объяснение:

1) 1/12 - 5/6 = 1/12 - 10/12 = -(10/12 - 1/12) = -9/12

2) 2/3 -(-9/12) = 8/12 + 9/12 = 17/12 = 1 5/12 (дія додівання бо два мінуса = плюс)

удачі :)