Як зробити цю задачу? Хлопчик спочатку 4год їхав на велосипеді зі швидкістю 8км/год,а потім ішов 2

год зі швидкістю 3км/год. Який шлях подолав хлопчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Даша.

Пошаговое объяснение:

8×4 = 32 км хлопчик їхав

2×3 = 6 км ішов

32 + 6 = 38 км шляху подолав