За день Петро прочитав 70 сторінок книжки, що становить 5/7від її обсягу. Скільки сторінок у

книжці? Скільки сторінок залишилося прочитати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ: 245 (страниц)

Так как прочитав 70 страниц осталось 5/7 следовательно прочитал 2/7

1 -  \frac{5}{7}  =  \frac{7}{7}  -  \frac{5}{7}  =  \frac{2}{7}  \\

 \frac{2}{7}  \:  \:  \:  -  \:  \:  \: 70 \\  \frac{5}{7}  \:  \:  \:  -  \:  \:  \: x \\  \\ x =  \frac{5}{7}  \times 70 \div  \frac{2}{7}  = 5 \times 10 \times  \frac{7}{2}  = 5 \times 5 \times 7 = 175

И потом прибавляем

175 + 70 = 245