Знову допоможіть!(так як я роблю к.р. мені потрібна допомога -w-")Якщо ділене 7/15, дільник 28/75,

то частка дорівнює:А)10/3;Б)3/10;В)2 1/3 Г)5/4

Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Вилен.

Ответ:

віріант

Пошаговое объяснение:

7/15 : 28/75 = 7/15 * 75/28 = 5/4