Сума двох чисел дорівнює 50. Одне із чисел у 1,5 раза більше за інше. Знайдіть ці числа. У

відповідь запишіть модуль їх різниці.

Ответы на вопрос

Отвечает Grishko Daria.

Ответ:

1,5х+х=50
2,5х=50
Х=20
1,5х=30
30-20=10
20-30=-10
|-10|=10
Відповідь:10

Пошаговое объяснение: