у двох кошиках було 20груш. Коли з першого кошика взяли 4 груши, в обох кошиках груш стало поривну.

Скильки груш було в кожному кошику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Настя.

1) 20-4=16 - груш осталося

2) 16/2=8 - было гурш во втором кошике

3) 8+4= 12 -было груш в первом кошике 

Отвечает Джуккаев Тимур.

20-4=16 груш

16/2=8 груш у другому

8+4=12 груш у першому