118 Під час сольного туру відомого співака на перший його концерт прийшло 240 глядачів, а на другий

– 300. На скільки відсотків менше прийшло глядачів на перший концерт, ніж на другий?​

Ответы на вопрос

Отвечает Каральчук Владислав.

Відповідь: 20%

Покрокове пояснення:

300 гл. - 100%

(300-240) гл. - х%

х=60×100:300=20%

Отвечает Horolskiy Huggo.

                                                Розв'язання

Нехай х - % кількість глядачів у перший день,а у другши1 100%, то маємо:

100% - 300 гляд.

х % - 240 гляд.

Тоді х% за властивістю пропорції = (240*100%)/300 = 80%

За умовою треба знайьти на скільки відсотків менше прийшло глядачів на перший концерт, ніж другий, то цей % = 100% - 80% = 20%

Відповідь: 20%