Сторона основи правильноï чотирикутної піраміди дорівнює 14, а площина діагонального перерізу 14.

Визначити довжину бічного ребра піраміди. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Першин Кирилл.

Відповідь:

10

Покрокове пояснення:

Діагональ основи d рівна :   14\sqrt{2}.

Площа діагонального перерізу :  S=\frac{1}{2} d*h.

Висота піраміди тоді : h=\frac{2S}{d} =\frac{2*14}{14\sqrt{2} } =\sqrt{2}.

Бічне ребро дорівнює : \sqrt{(\frac{1}{2} d)^2+h^2} =\sqrt{(7\sqrt{2})^2+(\sqrt{2})^2  } =\sqrt{98+2}=\sqrt{100}  =10.