4.У трикутнику дві бічні сторони дорівнюють 52 і 60 см, а висота, проведена до основи, дорівшое 48

см. Обчислити діаметр вписаного кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Жупан Виктория.

Ответ: 16см

Пошаговое объяснение:

Дано:

b=52cм

с=60см

h=48см

----------------

r-?

а=√(b²-h²)+√(c²-h²)=√(52²-48²)+√(60²-48²)=20+36=56см

r=√[(р-а)*(р-b)*(р-с)/р]

р=(а+b+с)/2=(56+52+60)/2=84см

r=√[(84-56)*(84-52)*(84-60)/2]=16cм