після того як дівчинка прочитала 4/13 книжки і залишилося прочитати 90 сторінок. скільки сторінок у

книзі???​

Ответы на вопрос

Отвечает Митин Александр.

Ответ:

130 сторінок

Пошаговое объяснение:

Нехай у книзі х сторінок, тоді за умовою

х - 4х/13 = 90

9х/13 = 90

х=90*13:9

х=130

Отвечает Козлова Настя.

Відповідь: 130 ст

Покрокове пояснення: