Знайти Найбільший спільний дільник і найменше спільне кратне чисел a і b, якщо a= 2×5×7×11;b=2×3×7​


Ответы на вопрос

Отвечает Эргюван Роксолана.

Ответ:18

Пошаговое объяснение: 2 × 5 × 7 × 11;770=2*3*7=42=770:42=18

2 × 5 × 7 × 11=770. 770:42=18. Ответ:18