Якщо замовити святкову вечерю у кафе «Загадка», треба буде додатково сплатити 15% від вартості

вечерi за індивіду- альне обслуговування. Скільки грн становить вартість святКОВОЇ Ве черi, якщо за індивідуальне обслуговування потрібно сплатити 420грн? помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербатюк Иван.

Ответ:

2800 грн

Пошаговое объяснение:

Стоимость праздничного ужина = 100% = х

100% = х грн

15% = 420 грн

100/15 = х/420

15 * х = 100 * 420

15х = 42000

х = 42000 : 15

х = 2800

Стоимость праздничного ужина = (х) = 2800 грн